£do ustalenia

Praca Anglia w Birmingham na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Opublikowany: 1 września 2015 03:20

Aktualnie posiadamy wolne stanowiska dla magazynierów bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Praca w Anglii, Birmingham przy rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Birmingham, Coventry, Luton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– zbieranie zamówień
– zajmowanie się pakowaniem towaru
– rozładunek dostaw
– obsługiwanie wózka widłowego ręcznego
– zabezpieczanie produktów
– oraz inne zadania magazynowe

Wymagania:
– zdolność do pracy w grupie
– przyjazne nastawienie
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna
– szybkie kojarzenie faktów
– bystrość
– angielski na bardzo dobrym poziomie
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie atutem
– radzenie sobie ze stresem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– osoba otwarta

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie zagranicznej
– dobre wynagrodzenie
– okres próbny, po którym oferujemy zatrudnienie na dłuższy okres
– na miejscu zapewniamy miejsce do zamieszkania
– pomoc w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po polsku i angielsku na maila: gigroup@gigroup.com.pl w tytule należy wpisać nazwę stanowiska.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-id315081.html

ID ogłoszenia: 30555e3a7ef461af