£2,000.00

Dam pracę w Anglii jako Asystent sprzedaży / kierowca w Hurtowni budowlanej z Londynu

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2017 03:34

Hurtownia budowlana z Londynu poszukuje kandydatów do pracy w Anglii na stanowisko asystenta sprzedaży – kierowcy. Konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

poszukujemy prcowników do Hurtowni Budowlanej w oddziale Croydon.

Oczekujemy:
doświadczenia w branży budowlanej, znajomość materiałów budowlanych
znajomości języka angielskiego
dyspozycyjności 6 dni w tygodniu
referencji z poprzedniego miejsca pracy
prawa jazdy kategorii B
ukonczony kurs obsługi wózka widłowego bedzie dodatkowym atutem
uczciwości i pracowitości

Obowiązki na stanowisku :

obsługa klienta, doradztwo w zakresie materiałów budowlanych
utrzymanie porządku w oddziale hurtowni
dbanie o wizerunek firmy zgodny z obowiązującymi standardami
przyjmowanie i rozładunek dostaw
dostarczanie materiałów budowlanych do klienta
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie renegocjowane po 3 miesięcznym okresie próbnym
płatny urlop
umowę o pracę
przyjazną atmosferę pracy

ID ogłoszenia: 289591f05b897326