£450 brutto/5d

Dam pracę w Anglii na budowie pomocnik od zaraz bez języka Basingstoke 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Basingstoke
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 maja 2019 03:44

Od zaraz możliwość pracy w Anglii na budowie jako pracownik budowlany. Zatrudnienie 2019 w Basingstoke UK bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Basingstoke.

Wynagrodzenie: 450 GBP brutto za 5 dni.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca dla pracownika budowlanego z kartą CSCS;
  • wykonywanie ogólnych prac na terenie budowy, a także noszenie płyt z windy w parach.

Wymagania:

  • posiadanie karty CSCS;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • buty ochronne, kamizelka odblaskowa.

Oferujemy:

  • pracę od 7.30 do 17.30, a w tym godzina niepłatnej przerwy (brak możliwości pracy w sobotę);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • spokojną i przyjazną atmosferę;
  • zapewniony transport – wyjazd do pracy o 6.30 a powrót do domu ok. 18,15.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07342880954 (Tomek). W przypadku nie odebrania telefonu osoby zainteresowane proszone są o wysłanie sms-a z imieniem i nazwiskiem, adresem oraz potwierdzeniem, że ma się kartę cscs.

Źródło: https://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-dla-pomocnika-budowlanego-10-funtow_i93521

ID ogłoszenia: 9725cc8a1ba80c7d