£od 6,61 GBP/h

Dam pracę w Anglii na magazynie dla par z zakwaterowaniem Tamworth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Tamworth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 19 marca 2015 03:07

Magazyn z Tamworth zatrudni pracowników do zbierania i pakowania zamówień. Ogłoszenie pracy w Anglii dla par przy załadunku, rozładunku z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Tamworth, Anglia

Wynagrodzenie: od 6,61 do 7,80 GBP za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadania fizyczne przy rozładunku i załadunku dostaw
  • zbieranie zamówień
  • zajmowanie się transportem wewnętrznym
  • pakowanie i zabezpieczenie towarów

Oczekiwania:

  • siła fizyczna
  • dobra sprawność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • szacunek do pracy i pracodawcy
  • sumienne podchodzenie do wypełniania obowiązków
  • punktualność
  • doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy:

  • pracę dla par
  • wspólne zamieszkanie
  • wysokość wynagrodzenia zależna od zmiany
  • praca 40 godzin w tygodniu z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • zapewnione pełne szkolenie
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • pensje wypłacane są raz w tygodniu

Aplikacja:
Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi prosimy przesłać na adres:

  • ocado@financialsolution.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23158b/

ID ogłoszenia: 120550a03bf672b7

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii na magazynie dla par z zakwaterowaniem Tamworth”

  1. Jan Wolańczyk na 23 marca 2015 @ 19:35

    Dzień dobry,
    jestem zainteresowany ofertą dla dwóch osób, od połowy czerwca do końca sierpnia.

  2. Tomasz Anita na 29 marca 2015 @ 14:32

    Witamy jesteśmy parą która już pracowała na magazynie w Jersey i jesteśmy zainteresowani tą praca. Spokojna młoda para po 25lat bez nałogów. 517 117 812

  3. Ewa i Patryk na 13 kwietnia 2015 @ 11:27

    Witam, razem z moim partnerem jesteśmy zainteresowani tego typu pracą. Mamy po 21 lat, mój chłopak zna biegle język angielski, ja w stopniu komunikatywnym. Moglibyśmy zacząć pracę w lipcu.

  4. Rafał i Angieszka na 11 maja 2015 @ 12:29

    Witam, jesteśmy parą studentów 22 lata interesuje nas ta oferta pracy. Posiadamy komunikatywną znajomość języka angielskiego. Moglibyśmy zacząć pracę na początku lipca 2015. Proszę o kontakt i informację jeśli oferta jest aktualna.