£7,50-8,38

Oferta pracy w Anglii na magazynie budowlano-dekoracyjnym Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:41

Hurtownia z towarami budowlanymi i dekoracyjnymi posiada wakat na stanowisku magazyniera. Opcja pracy w Anglii dla Polaków na magazynie w Londynie-Wembley.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni budowlano dekoracyjnej
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Wynagrodzenie: stawka godzinowa waha się pomiędzy 7,50 a 8,38 GBP na godzinę

Zakres zadań:

  • współpraca z innymi działami
  • wykonywanie wszelkich prac na magazynie – wsparcie innych pracowników
  • zaangażowanie we wszelkie zadania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • sumienność, zaangażowanie, niezawodność
  • chęć rozwoju
  • zdolność szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • brytyjskie prawo jazdy kat.B lub C
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • po 6 miesiącach pracy możliwość otrzymania podwyżki
  • miłą atmosferę
  • zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo dobre warunki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • sandra@leylandsdm.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1062937

ID ogłoszenia: 88058d57f3ebde12