£18.000 GBP rocznie

Dam pracę w Anglii na produkcji przy kontroli jakości ryb od zaraz Reading

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 25 marca 2015 00:38

Od zaraz zatrudnimy pracowników produkcji do pracy w Anglii przy kontrolowaniu jakości ryb. Oferta z Reading dla Polaków na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Reading
Wynagrodzenie: 18.000 GBP rocznie
Start: od zaraz

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości ryb pod względem wyznaczonych standardów.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na danym stanowisku
– od kandydatów wymagamy znajomości BRC i HACCP
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– możliwość pozostania w Anglii na rok czasu

Oferujemy:
– pomoc w kwestiach formalnych
– uczciwe warunki zatrudnienia
– możliwość skorzystania z naszej oferty zamieszkania w cenie 50-60 GBP za tydzień
– w tygodniu przepracowanie około 48 godzin
– legalną pracę na 12 miesięcy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres mailowy: biuro@imperial.org.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a557/

ID ogłoszenia: 1065511e4335bff8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na produkcji przy kontroli jakości ryb od zaraz Reading”

  1. Agnieszka na 5 grudnia 2016 @ 22:13

    Witam.
    Czy ogłoszenie jest aktualne?
    Pozdrawiam
    Agnieszka kujawa