£do ustalenia

Dam pracę w Anglii na produkcji przy sortowaniu odpadów budowlanych Odiham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Odiham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:14

Zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Anglii na produkcji. Oferta z Odiham na linii produkcyjnej przy sortowaniu odpadów budowlanych (plastik, papier, drewno, gruz, itp.).

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Odiham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie zajmował się segregacją odpadów takich jak: gruz, drewno, plastik czy papier. Praca odbywać się będzie na linii ze skipów i na yardzie.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– osoba odpowiedzialna, rzetelnie wykonująca swoje zadania
– posiadanie butów ochronnych oraz odblaskowej kamizelki
– praca dla osób wytrzymałych fizycznie i psychicznie
– umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach

Oferujemy:
– praca w godzinach od 7:00 do 17:00
– dobre wynagrodzenie
– wypłacanie należności w terminie
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: peter@career-makers.co.uk w tytule proszę wpisać: Odiham.

Źródło:

ID ogłoszenia: 24953d8c7824e5ed