£6,50 GBP za godzinę

Anglia praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu-sortowaniu odzieży Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:48

Kierownik sklepu z artykułami sportowymi szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii. Oferta z Shirebrook na produkcji przy taśmie – pakowanie produktów bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie artykułów sportowych. Zadania te wykonywane są przy linii produkcyjnej w określonym tempie.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– dokładność
– elastyczność godzinowa
– chęć pracowania w systemie zmianowym
– punktualne stawianie się w pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– zdolność pracowania z zespołem
– osoba otwarta, komunikatywna
– wyjazd na 12 miesięcy

Oferujemy:
– podpisanie umowy na angielskich zasadach
– pracę na 5 zmian 5-15; 9:30-18:30; 15-24; 13-22; 24-9
– 28 dni urlopu w roku
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dobre warunki zatrudnienia
– oferujemy wsparcie podczas szukania miejsca zamieszkania
– dopłaty do posiłków

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV po angielsku na maila: veronika.misejova@thebestconnection.co.uK

Źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-pakowaniu-rzeczy-sportowych-bez-doswiadczenia-shirebrook/

ID ogłoszenia: 3755524605fe4e30

6 komentarzy na “Anglia praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu-sortowaniu odzieży Shirebrook”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą. Prosze o kontakt poprzez email : natalia-polaczyk@o2.pl

  2. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy. CV mogę wysłać na email. Proszę o kontakt na email : olcio1313@wp.pl

  3. Witam! Mieszkam od roku w Chesterfield. Jestem bardzo zainteresowana oferta. Mam doświadczenie. Proszę o kontakt – praca19881987@wp.pl

  4. Witam , ja i moi znajomi jesteśmy zainteresowani oferta 🙂
    jest nas 4 mężczyzn nie boimy się żadnej pracy jesteśmy bez nałogów
    mili i komunikatywni 🙂

  5. ewelina1234 na 13 kwietnia 2015 @ 17:18

    witam wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani praca u Panstwa obecnie teraz pracujemy na produkcji elektronice w Czechach nasz numer +420770673929 albo +48790464734

  6. krzysztof na 7 maja 2018 @ 23:05

    witam nazywam sie krzysztoffalkiewicz jestem zaintersowany ta praca mieszkam w shirebrook muj numer to 07707350477