£8,90/h + zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Anglii przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Cambridge

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridge
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 10-12 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 20:40

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych w Cambridge. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie!

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miasto: Cambridge, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 8,90 GBP na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w szklani z Cambridge przy kwiatach szklarniowych – storczykach, różach oraz chryzantemach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pielęgnację oraz zbiory kwiatów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy kwiatach
  • dyspozycyjność od zaraz na około 10 -12 tygodni
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na wysoką temperaturę i dużą wilgoć

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek
  • nadgodziny płatne dodatkowo +50%
  • darmowe zamieszkanie na cały okres trwania umowy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • legalną pracę w Anglii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: „kwiaty szklarniowe, Cambridge – imię + nazwisko 11/17″

  • email: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 9635a11867cd8401