£od 9,60 GBP/h +mieszkanie

Dla par bez języka oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Liverpool 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2023 00:18

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz dostępna także dla par tymczasowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Wynagrodzenie: 9,60 brutto

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Termin: od zaraz do końca października 2023

Opis stanowiska pracy:

Pakowanie słodyczy do zestawów promocyjnych zgodnie z wytycznymi.
Etykietowanie i przygotowanie gotowych zestawów do wysyłki.
Kontrola jakości pakowanych produktów.
Praca zgodnie z określonymi standardami i procedurami.

Oczekiwania:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, jednak nie jest to wymagane.
Umiejętność pracy w zespole i dostosowywania się do harmonogramu produkcji.
Sprawność manualna i zdolność do wykonywania powtarzalnych czynności.
Dokładność i skrupulatność w pakowaniu produktów.
Odpowiedzialne podejście do obowiązków i przestrzeganie zasad BHP.

Zapewniamy:

Tymczasowe zatrudnienie od zaraz do końca października 2023.
Wynagrodzenie w wysokości 9,60 GBP brutto na godzinę.
Darmowe zakwaterowanie zapewnione od momentu podjęcia pracy.
Zakwaterowanie dostępne również dla par.
Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem “słodycze Liverpool 08/2023”.

Pary prosimy o przysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
emai: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 70164b6989fa8596