£do uzgodnienia

Fizyczna praca Anglia sortowanie odzieży od zaraz z językiem angielskim Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 10:39

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii na magazynie w sortowni odzieży używanej. Oferta z Londynu z podstawowym językiem angielskim oraz z zapewnionym atrakcyjnym wynagrodzeniem do uzgodnienia.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie z odzieżą używaną.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obróbka ubrań przy użyciu belownicy;
  • załadowywanie gotowych beli, a także worków o wadze 20 – 25 kg;
  • prace przy sortowaniu innych używanych materiałów, czyli BRIC-A-BRAC, AGD oraz artykuły elektryczne;
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • NIN, czyli numer brytyjskiego ubezpieczenia;
  • motywacja do pracy;
  • punktualność;
  • umiejętność pracowania indywidualnie oraz w grupie;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku od 07:00 do 18:00.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie wiadomości SMS na numer:

791 900 4200 od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 15:00.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1197886

ID ogłoszenia: 9475c4f6c4515fa7