£8,20/h brutto

Fizyczna praca Anglia przy sprzątaniu magazynów i zagród od zaraz Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 04:56

Aktualnie poszukujemy pracowników do zatrudnienia przy sprzątaniu magazynów i pomieszczeń rolniczych w Bristolu. Od zaraz fizyczna praca w Anglii dla kandydatów z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: okolice Bristolu, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 8,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie magazynów, zagród dla drobiu oraz budynków z trzodą chlewną za pomocą ciśnieniowych spryskiwaczy wodnych
  • praca odbywa się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B, wymagane są dojazdy do różnych lokalizacji na życzenie klienta
  • mile widziani są mężczyźni z doświadczeniem w pracach związanych z rolnictwem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • zagwarantowane 45-50 godzin pracy w tygodniu wraz z dojazdami
  • pomoc w znalezieniu niedrogiego zakwaterowania blisko miejsca pracy

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

biuro@imperial.org.pl

Źródło: imperial.org.pl

ID ogłoszenia: 765881533c15baa