£od 7,50 GBP/h

Na budowie oferta pracy w Anglii dla pracowników ogólnobudowlanych Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 17 października 2015 04:26

Pilnie poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy w Anglii. Oferta z Londynu dla Polaków w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Wynagrodzenie zależne jest od posiadanych kwalifikacji.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: od 7,50 GBP/h

Zadania:
Zostaną przydzielone na miejscu w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz znajomości języka angielskiego.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego u jednej osoby przypadającej na ekipę (tworzone są na miejscu)
– konieczne jest posiadanie karty CSCS
– doświadczenie na danym stanowisku obowiązkowe
– podstawowy/komunikatywny język angielski
– numer NIN
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– wytrzymałość fizyczna
– zabranie ze sobą kamizelki odblaskowej oraz odpowiedniego obuwia

Oferujemy:
– zatrudnienie w Londynie od zaraz
– wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i znajomości języka angielskiego (stawka waha się między 7,50 a 25,00 GBP za godzinę)
– oferujemy pracę na dłuższy okres
– dobre warunki zatrudnienia
– pracę po 8-9 godzin dziennie
– zapewniamy możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV napisanego po angielsku na maila: info@agencja-headhunters.eu w temacie należy podać stanowisko na jakie się aplikuje na przykład elektryk.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-245k4a/

ID ogłoszenia: 991562197c7d5c28