£9,00 - 14,07 na godz.

Magazyn kosmetyków oferta pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka Northampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Northampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:10

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii na magazynie kosmetyków. Zatrudnienie w Northampton dla magazynierów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Northampton.

Wynagrodzenie: 9,00 – 14,07 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompletował oraz pakował zamówienia dla klientów – przeważnie są to kosmetyki i alkohol;
  • przygotowywanie paczek z kosmetykami;
  • sprawdzanie paczek, a także ich ładowanie do załadunku.

Wymagania:

  • odznaczenie się dobrym poziomem komunikacji;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na magazynie;
  • punktualność;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałą pracę;
  • możliwość przejścia na kontrakt dla najlepszych pracowników;
  • wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • dostęp do nowoczesnej kantyny;
  • bezpłatny parking.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: jakub.falewicz@extrastaff.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07909883150

Źródło: https://polonia24.co.uk/northampton/praca/produkcja-magazyny/pickerpacker_i80010

ID ogłoszenia: 4136006d5f9424f7