£Od 10,00 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji batonów bez języka fabryka Nottingham 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 01:20

Fabryka słodyczy z Nottingham poszukuje od zaraz osoby do pracy w Anglii przy produkcji czekoladowych batonów. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: około 10,00 GBP/h brutto (do uzgodnienia)

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych do czekoladowych batonów.
  • Nadzór nad procesem produkcji, dbając o jakość produktów.
  • Kontrola jakości używanych surowców.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikacji.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży spożywczej.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych dla pracy w produkcji.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Co Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z opcją negocjacji.
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (opłaty za zakwaterowanie pracownika).
  • Szansa na rozwój zawodowy i awans.
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwość pracy w renomowanej firmie spożywczej.
  • Pomoc w formalnościach związanych z zatrudnieniem i adaptacją w Anglii.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 880658b66595d860