£ok 460 brutto/tyg.

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie z odzieżą w Leicester 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2024 00:12

Na magazynie z markową odzieżą w Leicester do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Anglii dla order pickerów także bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie odpłatne dostępne na miejscu dla chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: magazynier

Miasto: Leicester, UK

Liczba miejsc: 4

Start: styczeń 2024

Wynagrodzenie: ok 460 GBP brutto tygodniowo + dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • Praca jako order picker w magazynie markowej odzieży w Leicester.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi firmy.
  • Obsługa sprzętu magazynowego (jeżeli wymagane, firma zapewnia szkolenie).
  • Praca w zespole w celu efektywnej realizacji zamówień.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych i procedur bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub jako order picker.
  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od stycznia 2024 w Leicester, UK.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od stycznia 2024 roku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie około 460 GBP brutto tygodniowo, wraz z dodatkami.
  • Możliwość dostępnego, odpłatnego zakwaterowania dla zainteresowanych.
  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.
  • Szansę pracy nawet dla osób bez znajomości języka angielskiego.
  • Szkolenie w obszarze pracy magazynowej, jeśli jest to wymagane.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn Leicester 01/2024″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

ID ogłoszenia: 85365947e24bef25