£2675 GBP brutto

Od zaraz bez języka dam pracę w Anglii jako bagażowy lotnisko Londyn-Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn - Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2024 00:11
  • Wygasa: 9 dni, 3 godzin

Dla pracowników fizycznych od zaraz na lotnisku Londyn-Luton do podjęcia praca w Anglii bez znajomości języka na stanowisku bagażowego. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane za opłatą.

Stanowisko: bagażowy

Miejsce: Londyn – Luton

Start: ASAP

Liczba miejsc: 6

Zarobki: około 2675 GBP/mc brutto +premie, dodatki, nadgodziny

Zakres obowiązków:

  • Przenoszenie bagaży pasażerów z miejsca odbioru na lotnisku do samolotu oraz z samolotu na miejsce odbioru, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
  • Koordynacja i właściwy rozładunek bagaży zgodnie z ściśle określonymi instrukcjami i procedurami zapewniającymi bezpieczeństwo pasażerów i personelu.
  • Monitorowanie etykiet i oznaczeń bagażowych w celu zapewnienia, że bagaż zostaje przekierowany do właściwego lotu i pasażera, co zwiększa precyzję obsługi.
  • Obsługa specjalnych rodzajów bagażu, takich jak bagaże nadwymiarowe, delikatne lub nietypowe, aby zapewnić odpowiednią opiekę nad nimi i uniknąć uszkodzeń.

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna oraz zdolność do wykonywania pracy o charakterze fizycznym.
  • Posiadanie świadectwa o niekaralności.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz zdolność do działania w warunkach podwyższonego tempa pracy.
  • Gotowość do elastycznego rozkładu godzin pracy, w tym w dni robocze, weekendy i święta.
  • Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, jednak mile widziana.

Co oferujemy:

  • Natychmiastową dostępność do pracy, co pozwala rozpocząć zatrudnienie od razu.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu, zorganizowanego przez pracodawcę za dodatkową opłatą, co zapewnia wygodę i komfort.
  • Perspektywę stałego zatrudnienia po okresie próbnym, co tworzy możliwość długotrwałej kariery zawodowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, szacowane na około 2675 GBP miesięcznie brutto, z możliwością otrzymywania premii, dodatków oraz wynagrodzenia za nadgodziny.
  • Okazję do rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży lotniczej.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony wykwalifikowanego zespołu, co pomaga w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Bagażowy – lotnisko Londyn-Luton″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 61766315f8966562