£8.50 - 9.00

Od zaraz oferta pracy w Anglii na magazynie dystrybucyjnym z Feltham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 listopada 2016 00:25

Aktualna oferta zatrudnienia dla Polaków na magazynie z Feltham w zachodnim Londynie zaopatrującym sklepy Costa Coffe. Praca w Anglii możliwa od zaraz przy przygotowywaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Feltham, zachodni Londyn, Anglia

Wynagrodzenie:  8.50 – 9.00 £ na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie dostarczającym towary do poszczególnych sklepów sieci Costa Coffe
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie zamówień, pakowanie oraz wysyłanie towarów do placówek

Wymagania:

  • konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ w tym języku są składane zamówienia
  • chęć i motywacja do pracy
  • dokładne i sumienne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na terenie Londynu z możliwością stałej współpracy
  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani powyższą ofertą pracy, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV na adres: operations@asaptemps.co.uk z dopiskiem “Feltham” w tytule.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1076121

ID ogłoszenia: 458582f6e5b430a2