£19000-22000 brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii kierowca kat.B w Manchester UK 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Menchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 02:38

Dystrybutor mebli tapicerowanych z Manchesteru poszukuje osób do pracy w Anglii na stanowisku kierowcy kat.B – magazyniera. Oferta 2019 aktualna od zaraz, a do tego pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: kierowca kat. B – magazynier.

Lokalizacja: Manchester.

Wynagrodzenie: 19000 – 22000 GBP brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy – magazyniera;
  • załadowywanie, przewożenie oraz rozładowywanie mebli;
  • zarządzanie magazynem.

Wymagania:

  • posiadanie UK prawa jazdy kategorii B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wiek powyżej 25 lat;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków, które zostały zlecone przez przełożonego;
  • mile widziane, ale nieobowiązkowe jest doświadczenie w kurierce.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia dodatkowych nadgodzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacja:

Osoby, które chcą aplikować na stanowisko kierowcy kat. B/magazyniera, proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail:

victor@abakusdirect.co.uk albo pod numerem telefonu: +44 01189452254.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 2485c5f0d0334059