£10,50 - 11,50 na godz.

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz sortowanie paczek w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 listopada 2021 00:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie w Southampton dla pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,50 GBP na godz. – zmiana dzienna oraz 11,50 GBP – zmiana nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie paczek, a także rozładowywanie ciężarówek;
  • pracownik będzie zajmował się również skanowaniem paczek.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na trzy zmiany;
  • własny dojazd z powodu godzin pracy oraz lokalizacji;
  • buty ochronne;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym;
  • trening wprowadzający;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 07436141510 – Iweta.

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sortowanie-paczek_i109460

ID ogłoszenia: 7846182c14d140ab