£ok 450 brutto /tyg.

Od zaraz praca Anglia bez języka dla par na magazynie z obuwiem sportowym w Wakefield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wakefield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2023 00:12

Hurtownia obuwia sportowego z Wakefield od zaraz poszukuje order pickerów lub pary do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera ręcznego oraz pakowanie zamówień do wysyłki. Zakwaterowanie na miejscu dostępne odpłatnie.

Stanowisko: order picker

Miasto: Wakefield, UK

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: sierpień 2023

Wynagrodzenie: ok 450 GBP brutto tygodniowo + dodatki

Zadania:

Poszukiwana osoba będzie zajmować się obsługą magazynu dystrybucyjnego znanego producenta obuwia sportowego, który swoje produkty sprzedaje zarówno przez sklepy stacjonarne na terenie całej Wielkiej Brytanii, jak i za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Do głównych zadań pracownika będą należały przyjmowanie dostaw, sortowanie towaru, kompletowanie zamówień, etykietowanie produktów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki, zarówno do sklepów detalicznych, jak i do klientów indywidualnych.

Wymagania:

Szukamy kandydata cechującego się uczciwością, rzetelnością oraz dokładnością, ponieważ będzie odpowiedzialny za sortowanie, kompletowanie, oznaczanie produktów oraz ich przygotowanie do wysyłki. Należy także posiadać umiejętność pracy w warunkach presji czasu oraz być gotowym do wykonywania pracy po godzinach, jeśli będzie to konieczne. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz znajomość języka. Wymagane jest również przedstawienie zaświadczenia o braku karalności.

Oferujemy:

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę, a także wspieramy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Wielkiej Brytanii. Gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie w w pełni wyposażonych apartamentach. Każdy pracownik otrzyma wsparcie opiekuna projektu z Polski, który służy pomocą i doradztwem. Wypłaty wynagrodzeń odbywają się regularnie i terminowo, co tydzień, na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn obuwia Wakefield 08/2023″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

ID ogłoszenia: 16164bfdd32edacf