£od 12,00 na godz.

Od zaraz praca Anglia pokojówka przy sprzątaniu hotelu bez znajomości języka w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2023 00:04

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie w Londynie dla pokojówek-sprzątaczek także bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia trening wprowadzający.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 12,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych, takich jak: recepcja, korytarze itp.;
  • zadaniem będzie m.in. odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • mo0żliwość pracy również w weekendy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne dwa razy w tygodniu;
  • pracę od 8.00 do 14.00;
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu;
  • zatrudnienie bez doświadczenia;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 020 3146 1385 od wtorku do soboty w godzinach 7.00 – 15.00, a jeżeli nikt nie odbiera należy wysłać e-mail z numerem telefonu do oddzwonienia na adres: hattongarden@crowngroupofhotels.com

Źródło: polonia24.co.uk

ID ogłoszenia: 681642da3c3f1c73