£2345 brutto/mc

Od zaraz praca w Anglii na magazynie przy rozładunku-załadunku Londyn z j. angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 grudnia 2022 00:06

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla magazynierów. Zatrudnienie w Londynie ze znajomością języka angielskiego na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów. Pracodawca zapewnia współpracę na pełny etat.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 2345 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie rozładunek oraz załadunek samochodów;
  • ważne znaczenie ma przestrzeganie zasad BHP oraz standardów przyjętych w firmie.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • uczciwość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziany ukończony kurs na wózek widłowy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na magazynie wysokiego składowania (dystrybucja materiałów FMCG);
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • umowę o pracę z zachowaniem dwutygodniowego płatnego okresu próbnego;
  • pracę od niedzieli do czwartku.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

rekrutacje@mastermediauk.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +44 7825085327

Źródło: polonia24.co.uk

ID ogłoszenia: 8906390d9fa7b893