£10,80 brutto

Od zaraz praca w Anglii na produkcji czekolady bez znajomości języka w fabryce z Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2023 00:20

Na produkcji czekolady w fabryce z Leeds do podjęcia od zaraz słodka praca w Anglii także bez znajomości języka. Zatrudnienie do końca roku z opcją przedłużenia. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: od 10,80 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej w procesie wytwarzania czekolady i innych słodyczy.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Pakowanie i etykietowanie produktów.
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z procesem produkcji zgodnie z instrukcjami przełożonych.

Wymagania pracodawcy:

  • Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, jednak podstawowe umiejętności komunikacyjne są mile widziane.
  • Doświadczenie w produkcji spożywczej stanowi dodatkową zaletę.
  • Chęć nauki i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Dokładność i dbałość o detale.
  • Gotowość do pracy na pełny etat.

Oferta pracodawcy:

  • Zapewniamy stałe zatrudnienie w renomowanej fabryce słodyczy o długiej historii i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dla zainteresowanych pracowników oferujemy zakwaterowanie na miejscu za opłatą. Mieszkania są komfortowe i dostosowane do potrzeb pracowników.
  • Osobom bez doświadczenia w produkcji spożywczej zapewniamy niezbędne szkolenie.
  • Istnieje możliwość rozwoju zawodowego, w tym awansu na stanowiska kierownicze.
  • Pracodawca promuje współpracę, szanuje pracę zespołową oraz dba o dobre relacje między pracownikami.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres: pl.cleversolutions@outlook.com

z dopiskiem “produkcja czekolady Leeds 10/2023”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 29652eae2ca33ee