£8,50/h brutto

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Witney

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Witney
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 października 2017 04:33

Ogłoszenie zatrudnienia w Witney na stanowisku sprzątaczki. Możliwa od zaraz oferta pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka przy sprzątaniu domów prywatnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Witney, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprawnym sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych klientów

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do nauki świadczenia usług sprzątania o wysokim standardzie
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin pracy tygodniowo, około 40
  • pracę w Anglii bez znajomości języka
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych na miejscu
  • odbiór z lotniska lub dworca

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

joannecleaning@googlemail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-273agh/

ID ogłoszenia: 22559e685cd97cc6