£do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii bez języka zbiory jabłek od zaraz Wisbech

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wisbech
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 21:54

Sady z Wisbech poszukują od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów jabłek. Oferta sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie dostępne jest również w Irlandii.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce zatrudnienia: Wisbech, UK.

Wynagrodzenie: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiory jabłek z drzewek w sadzie;
  • zadania będą wykonywane na drabinach za pomocą specjalnych chwytaków.

Wymagania wobec kandydatów:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • brak lęku wysokości;
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • samodyscyplina i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony na podstawie brytyjskiej umowy;
  • zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie – akord;
  • dużą liczbę godzin do wypracowania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

  • mackleapplefarmsp@gmail.com

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas ogłoszenia.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/zbior-jablek-sezonowa-praca-w-anglii-i-irlandii-od-zaraz-wisbech/

ID ogłoszenia: 71057bde99365286