£250-450/tydzień

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2017 03:47

Atrakcyjne ogłoszenie zatrudnienia w Londynie zachodnim przy sprzątaniu domów, mieszkań prywatnych oraz biur. Oferta pracy w Anglii dla Polaków na pełny etat w stałych godzinach.

Stanowisko: Sprzątaczka
Dostępne lokalizacje: Zachodni Londyn – Chessington, Richmond, New Malden, Isleworth, Surbiton, Hounslow, Teddington, Kingston, Hampton, Twickenham a także – Acton, Ealing i Hanwell
Zarobki: na pełny etat pomiędzy 200 a 450 GBP tygodniowo – stawka godzinowa wynosi od 8 GBP zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

Obowiązki:

  • pracownicy będą zajmować się sprzątaniem mieszkań, domów oraz biur w zachodniej części Londynu

Wymagania:

  • znajomość języka na poziomie minimum podstawowym
  • wysoka odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • rzetelność, skrupulatność
  • doświadczenie poparte referencjami
  • preferujemy zgłoszenia od pań powyżej 25 roku życia
  • prawo jazdy kat.B i umiejętność poruszania się w ruchu lewostronnym – ewentualnie zapewniamy pomoc we wdrożeniu się

Zapewniamy:

  • stałą pracę w Anglii na pełny etat
  • zwykle stałe godziny pracy od 9 do 18
  • możliwość uczestniczenia w kursach NVQ i pomoc w trakcie kursów dla tych którzy nie mówią perfekcyjne w języku angielskim
  • dla chętnych możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania zorganizowanego na miejscu

Uwaga! Osoby chcące podjąć tę pracę, ale aktualnie zamieszkują we Wschodnim lub północnym Londynie będą mogły to zrobić jeżeli zadeklarują chęć przeprowadzki do Londynu Zachodniego. Na życzenie pracodawca pomaga w szukaniu pokoju do wynajęcia.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • cleaneasydha@aol.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=103357

ID ogłoszenia: 20758c350b35d467