£Od 12,00 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu kliniki bez znajomości języka w Newcastle upon Tyne

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newcastle upon Tyne
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2023 00:16

Klinika stomatologiczna z Newcastle od zaraz poszukuje osób do pracy w Anglii przy sprzątaniu i dezynfekcji pomieszczeń. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenie jest możliwe. Na miejscu zakwaterowanie będzie zapewnione dla chętnych (odpłatnie).

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce: Newcastle upon Tyne

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,00 GBP/h brutto

Zadania:

Pracownicy odpowiedzialni będą za pełne sprzątanie i dezynfekcję pomieszczeń kliniki stomatologicznej oraz gabinetów zarówno przed rozpoczęciem pracy placówki, jak i po jej zakończeniu. W ciągu dnia, między pacjentami, gabinety będą utrzymywane w czystości przez asystentki stomatologiczne. Naszym obowiązkiem będzie również utrzymanie toalet w nienagannym stanie sanitarnym, co jest szczególnie istotne w kontekście placówki medycznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzątaniem będzie mile widziane, ale nie jest konieczne. Chcemy dać szansę zarówno doświadczonym kandydatom, jak i osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę w tej dziedzinie.
  • Znajomość języka angielskiego będzie sporym atutem, ponieważ ułatwi komunikację z personelem kliniki oraz zapewni zrozumienie instrukcji.
  • Dyspozycyjność na najbliższe pół roku jest wymagana, aby zapewnić stabilność zatrudnienia i ciągłość pracy.
  • Szukamy pracowitych, rzetelnych i uczciwych osób, które mogą z pełnym zaangażowaniem wykonywać swoje obowiązki. Brak nałogów jest wymagany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową, co pozwala na adekwatne wynagrodzenie za pracę.
  • Zniżkę pracowniczą w wysokości -50% na usługi stomatologiczne kliniki, co stanowi dodatkowy bonus dla naszych pracowników.
  • Zatrudnienie na podstawie 6-miesięcznej umowy, z możliwością jej przedłużenia, co daje perspektywę stabilnej pracy.
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania zorganizowanego przez agencję (odpłatnie około 260 GBP miesięcznie + opłaty za media).

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Sprzątanie kliniki Newcastle 11/2023″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 463654aa12fbbff2