£9,30 na godz. + bonus

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu odzieży od zaraz Marchington

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Marchington
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 00:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Marchington dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu odzieży, butów, torebek i akcesoriów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Marchington.

Wynagrodzenie: 9,30 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy linii;
  • obowiązkiem pracownika będzie sortowanie, a także przepakowywanie odzieży, torebek oraz butów – pracownik będzie je pakował w opakowania zbiorcze, które będą już gotowe do wysłania.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć podjęcia pacy od zaraz;
  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 – 17.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe plus bonus 1 GBP za każdą przepracowaną godzinę;
  • wynagrodzenie płatne w każdy piątek;;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy przy pakowaniu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 07588504468

Źródło: https://polonia24.co.uk/burton-on-trent/praca/produkcja-magazyny/praca-stala-w-marchington_i80624

ID ogłoszenia: 823601ab6a792052