£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii na budowie przy dociepleniach bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: środkowa Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 01:06

Zatrudnienie w środkowej części kraju dla pracowników dociepleń. Legalna praca w Anglii na budowie dla osób bez znajomości języka przy dociepleniach budynków mieszkalnych lub innych obiektów.

Pracownik Ociepleniowy – praca w Wielkiej Brytanii

Nr referencyjny: TYNK/UK/jobs.pl

Zadania:

– Montowanie stelaży,
– Montowanie poszycia ocieplającego,
– Montowanie paraizolacji,
– Nakładanie przylepnych mat izolacyjnych,
– Wykończenie płytami g-k i ogólne prace tynkarskie,

Wymagania:

– Doświadczenie w tynkowaniu i pracach powiązanych,
– Doświadczenie w ocieplaniu/izolacji budynków,
– Gotowość do szybkiego wyjazdu,
– Język Angielski mile widziany,

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem,
– Opieka polskiego koordynatora w Wielkiej Brytanii.

CV proszę przesyłać na izoler@jobs.pl

ID ogłoszenia: 5385703b6679966e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR.PL
  • Zarejestrowany od: 5 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez HR.PL

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR.PL »