€od 1500 euro/h brutto

Oferta pracy w Anglii na budowie remonty i wykończenia Littlehampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Littlehampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 stycznia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 19:58

Dam fizyczną pracę w Anglii na rok 2016 dla pracowników budowlanych przy malowaniu czy szpachlowaniu. Oferta z Littlehampton w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Littlehampton
Wynagrodzenie: od 1500 euro/h brutto
Start: od zaraz (styczeń 2016)

Zadania:
– należy sprawnie malować ściany i sufity
– zajmowanie się tynkowaniem powierzchni
– szpachlowanie, tynkowanie
– inne zadania takie jak montowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby znające język angielski w stopniu komunikatywnym
– oferta dla kandydatów posiadających doświadczenie budowlane
– zaplanowanie wyjazdu do Anglii w styczniu 2016 roku
– należy posiadać własną działalność gospodarczą
– wytrzymałość fizyczna
– “złota rączka”
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dobra sprawność ruchowa
– zaradność, punktualność

Oferujemy:
– pracę w branży budowlanej
– zatrudnienie od stycznia 2016 roku
– dobre wynagrodzenie
– darmowe miejsce do zamieszkania
– wolne weekendy
– wsparcie w razie problemów
– odpowiedzi na pytania
– możliwość dopasowania grafiku
– pomagamy w prawach formalnych

Aplikacja:
Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 22 grudnia pod adresem mailowym: praca@irkl.pl
Możliwy jest również kontakt telefoniczny: 733 516 777
Do CV należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 368567ac9bd0d0e8