£do uzgodnienia

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii sortowanie odpadów Manchester od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 03:09

Oferujemy zatrudnienie w sortowni odpadów przy recyklingu w Manchesterze. Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii od zaraz  przy sortowaniu odpadów na linii, z kontenerów oraz na placu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Zakres obowiązków:

  • ręczne sortowanie odpadów w dużej sortowni śmieci z Manchesteru
  • sortowanie odbywa się przy taśmie, przeprowadzane jest również z kontenerów oraz na placu

Wymagania:

  • wysoka wytrzymałość na często niesprzyjające warunki pracy – mokre odpady, specyficzny zapach, brud
  • gotowość do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie obuwia ochronnego a także kamizelki odblaskowej
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę zgodną z brytyjskim prawem pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny – wysłanie SMS o treści: ‘Waste’ pod numerem: 07940290565

Możliwość przesłania zgłoszenia kontaktowego za pomocą poczty elektronicznej, na adres: peter@career-makers.co.uk

Wiadomość prosimy zatytułować: WASTE

źródło: https://www.facebook.com/CareermakersRecruitment/posts/1272525966096194

ID ogłoszenia: 96956b9298277e14