£7,83-9,33/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka Alfreton przy pakowaniu odzieży

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Alfreton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2018 19:29

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu odzieży. Firma z Alfreton poszukuje Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta dotyczy zatrudnienia na zmiany. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pakowacz odzieży.

Lokalizacja: Alfreton, niedaleko Derby

Stawka godzinowa: 7,83 – 9,33 GBP brutto.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie towaru;
  • liczenie ubrań – prace inwentaryzacyjne;
  • metkowanie odzieży;
  • kontrola jakości ubrań;
  • pomoc w utrzymaniu porządku;
  • inne zadania zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne podejście;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność szybkiego działania;
  • przyjazne nastawienie;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • zamieszkanie w Alfreton lub Derby.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • angielską umowę;
  • ubezpieczenia, składki;
  • przeszkolenie na początku;
  • dojazdy do pracy z Derby;
  • przyjazną atmosferę i pomocny zespół.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić pod numer: 01332221555

lub aplikować za pośrednictwem strony:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z niektórymi kandydatami, którzy będą spełniali nasze wymagania.

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 795ba22e0d35c7f