£do uzgodnienia

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii od zaraz sklep w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 września 2018 22:03

Sklep z Southampton od zaraz szuka osób do fizycznej pracy w Anglii. Przyjmujemy osoby również bez wcześniejszego doświadczenia. Zapewniamy miłą atmosferę w polskiej firmie.

Stanowisko: pracownik sklepu – fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: Southampton – Woolston.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki:

  • układanie towaru na półkach;
  • dbanie o porządek na sklepie;
  • obsługa Klientów;
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • uśmiech na twarzy;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia;
  • komunikatywny angielski;
  • dobry stan zdrowia i sprawność.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie ustalane indywidualnie;
  • zatrudnienie stałe, na kontrakt;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • naukę nowych rzeczy;
  • przyjazną atmosferę;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie CV lub kilku słów na swój temat pod adres:

samiswoishop@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W aplikacji koniecznie prosimy zawrzeć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji. Bez klauzuli nie będziemy mieli możliwości skontaktować się z kandydatem i zaprosić go na rozmowę kwalifikacyjną.

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-polskim-sklepie-sami-swoi-na-woolston_i88082

ID ogłoszenia: 8595b8fd35aa7d93