£7,83 GBP/h brutto

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii bez języka od zaraz zbiory winogron w Portsmouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:23

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach winogron dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka w okolicach Portsmouth – ok. 20 minut jazdy samochodem. Zachęcamy do udziału w rekrutacji!

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Portsmouth.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP/h.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie winogron na plantacji;
  • zatrudnienie na pełny etat – zmiany dzienne lub nocne.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki widłowe;
  • dobry stan zdrowia;
  • przyjazne podejście;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własne auto.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę sezonową;
  • zatrudnienie w okolicach Portsmouth;
  • szkolenie na początku;
  • możliwość również nocnych zmian;
  • pracę od zaraz.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić pod numer:

07384113407 (w godzinach 8:30-6:30)

e-mail: paulina@fpgroup.com

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-od-zaraz-przy-zbiorze-winogron_i89124

ID ogłoszenia: 6975bbcd96f75ed8