£8,08/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu kina na Piccadilly Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 października 2016 03:31

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu kina na Piccadilly w Londynie. Oferta do podjęcia od zaraz dla Polaków. Niewymagane doświadczenie – na miejscu zapewnione jest gruntowne szkolenie wprowadzające.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Londyn centralny – dokładniej kino znajduje się na Piccadilly
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu kina w godzinach rannych – od 5:30-8:30
  • porządkowanie sal kinowych oraz toalet, holi, korytarzy
  • opróżnianie koszy

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną, komunikację
  • możliwość rozpoczynania pracy od 5:30
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • wypłacanie pensji raz na miesiąc
  • zatrudnienie w Londynie od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie
  • dla pracowników którzy najlepiej wywiązują się ze swoich obowiązków możliwy awans
  • płatny urlop
  • praca 6 dni na tydzień

Aplikacja:
Możliwość kontaktowania się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 16
Grzegorz – +44 7525834114

Lub za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 38857f84084c65b8