£7,05-11,25

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach sałaty w szklarni Preston

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Preston
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 04:13

Aktualnie proponujemy zatrudnienie w Preston – Tarleton przy zbiorach sałaty w szklarni. Oferta sezonowej pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Stawka godzinowa: od 7,05 do 11,25 GBP na godzinę pracy
Lokalizacja: okolice Preston, Tarleton, UK

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy zasiewie oraz ręcznym zbiorze sałaty
  • pracownik ścina główki sałat, jest również odpowiedzialny za zgrabianie odpadów i ich załadunek na przyczepę
  • obowiązkiem będzie również sortowanie i pakowanie

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna – nie jest to praca bardzo ciężka jednak wymaga częstego schylania
  • brak problemów zdrowotnych – zdrowy kręgosłup
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Zapewniamy:

  • pracę od godziny 5 rano przez 6 dni w tygodni
  • soboty płatne są jak nadgodziny

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

  • Telefon komórkowy: 07909111930
  • Telefon stacjonarny: 01772735030

Aplikować można również przez źródło.

ID ogłoszenia: 678593b31db1eb2c