€7,83/h brutto

Praca Anglia od zaraz przy pakowaniu zabawek Manchester z podstawowym językiem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2018 15:04

Zakład położony w Bury pod Manchesterem od zaraz zatrudni Polaków do pakowania zabawek. Praca w Anglii z podstawowym językiem przy prostych zadaniach. Dostępna jest zmiana od 8:00 do 17:00.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bury, Manchester.

Stawka: 7,83 GBP/h.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie zabawek;
  • kontrola jakości;
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • posiadanie własnych butów ochronnych i kamizelki;
  • podstawowy język angielski;
  • pracowitość;
  • sprawność fizyczna;
  • niezawodność;
  • zręczność;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • pracę od 8:00 do 17:00;
  • pełny etat;
  • angielską umowę o pracę;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • przyjazny i pomocny zespół;
  • stabilne zatrudnienie;
  • ciepłe i czyste środowisko pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby mieszkające w Manchesterze i okolicach:

ewelina@career-makers.co.uk

Informujemy, że odpowiemy tylko na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania.

Konieczne jest załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: career-makers.co.uk

ID ogłoszenia: 8695bd9c16939d4d