£9 GBP/h

Praca Anglia w budownictwie przy remontach i wykończeniach od zaraz Rochdale

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rochdale
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2015 03:13

Firma zagraniczna z Rochdale szuka od zaraz osób do pracy w Anglii przy remontach i wykończeniach na budowie. Zatrudnienie dla pracownika ogólnobudowlanego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Rochdale
Wynagrodzenie: 9 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– prowadzenie prac odwiertowych
– obsługiwanie młota pneumatycznego
– wynoszenie gruzu
– podawanie narzędzi
– wykonywanie instalacji kotew gruntowych
– inne prace zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– ze względu na specyfikę pracy najchętniej zatrudniamy mężczyzn
– siła fizyczna
– nienaganne zdrowie
– doświadczenie budowlane min. 3 lata
– podstawy języka angielskiego
– elastyczność godzinowa
– prawo jazdy kat.B
– posiadanie kwalifikacji do prowadzanie koperek będzie atutem
– osoby z wykształceniem kierunkowym są mile widziane
– gotowość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres

Oferujemy:
– legalną prace od zaraz na okres minimum 12 miesięcy
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie maks 50 godzin
– dobre wynagrodzenie
– stabilność zatrudnienia
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=414

ID ogłoszenia: 60255359d371e50c

3 komentarze na “Praca Anglia w budownictwie przy remontach i wykończeniach od zaraz Rochdale”

  1. duze doswiadczenie przy pracach remontowych w budownictwie, glazury, terakoty, szpachlowanie, malowanie, scianki dzialowe z regipsow, sufity podwieszane, panele podlogowe, kilka lat pracy w niemczech, wlasna dzialalnosc w polsce. brak znajomosci jezyka angielskiego. Mieszkam w Wellingborough. W przypadku zaakceptowania mojej aplikacji przyjazd w kazdej chwili o ile bedzie mozliwosc zakwaterowania. 07935 726 350

  2. Jestem zainteresowany ofertą mój nr796146983

  3. Poszukuje pracy w Londynie maluje szpachlowanie murowanie i inne prace proszę o kontakt