£6,70-7,30 GBP/h

Praca Anglia w Chichester na produkcji żywności bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 23:54

Poszukujemy Polaków bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Chichester na produkcji żywności przy pakowaniu owoców i warzyw.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Chichester
Wynagrodzenie: 6,70-7,30 GBP/h

Zadania:
– pakowanie warzyw i owoców w zestawy
– należy przyklejać etykiety na opakowania
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zdolność do pracy przez 7 dni w tygodniu
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– zaradność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– zdobycie nowego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dodatki za pracę po godzinach
– zmiany między 6:00-14:00 oraz 13:00-01:00
– przyjazne środowisko pracy
– wsparcie w pierwszych dniach
– zapoznanie z pracownikami i regulaminem firmy
– szkolenia BHP
– pracę dla Polaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 07711 374056

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/selsey-bill-wittering-to-norton-area-po20/food-production-operatives-needed-in-chichester,ad-256565.html

ID ogłoszenia: 15356649de3b391f

7 komentarzy na “Praca Anglia w Chichester na produkcji żywności bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail. Dziękuję

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji owoców i warzyw. Proszę o kontakt poprzez adres e-mail. Z góry dziękuję.

  3. Jestem zainteresowana ofertą pracy razem z moim chłopakiem. Proszę o kontakt na e-mail. Dziękuję

  4. praca w Anglii na 17 grudnia 2015 @ 11:50

    Witam ,
    Jestem zainteresowana pracą . Proszę o kontakt na e-maila ; lena192@op.pl

  5. mieszkam w Reading jestem zainteresowana oferta

  6. Marlena i Mateusz na 7 lutego 2016 @ 14:07

    Witam,
    jesteśmy młodą, uczącą się parą, zainteresowała nas państwa oferta pracy. Jesteśmy skłonni podjąć pracę w okresie letnim na 3 miesiące : od lipca do końca września.
    Proszę o kontrakt mail-owy lub pod numer 660345064.

  7. Witam czy jest aktualna oferta pracy ? Proszę o kontakt na emaila