£7,50 GBP za godz.

Praca Anglia w Reading dla Polaków filetowanie i pakowanie ryb od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2015 01:05

Przetwórnia rybna mieszcząca się w Reading szuka pakowaczy. Praca w Anglii dla Polaków przy filetowaniu ryb oraz przy ich pakowaniu wraz z owocami morza.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Reading
Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się filetowaniem ryb
– pakowanie produktów
– kontrolowanie jakości wyrobów
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– należy podjąć zatrudnienie od zaraz
– posiadanie rocznego doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim (poziom komunikatywny)
– prawo jazdy kat.B
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP
– wyżywienie we własnym zakresie
– szybkie przyzwyczajenie się do panujących warunków oraz zapachów na produkcji
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie angielskiej
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– w tygodniu zapewniamy do 40 przepracowanych godzin
– na miejscu pomagamy znaleźć odpowiednie miejsce do zamieszkania (około 50 GBP za 7 dni)
– start od zaraz
– angielskie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=394

ID ogłoszenia: 554561836efe5602