£do ustalenia

Praca w Anglii dla Polaków na produkcji cukierniczej od zaraz Feltham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:28

Aktualnie poszukujemy Polaków do pracy w Anglii na produkcji ciast, drożdżówek. Oferta dla osób zamieszkałych w okolicach Feltham. Od pracowników wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Feltham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na danym stanowisku będzie polegała na produkcji wyrobów cukierniczych takich jak ciasta czy drożdżówki.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby zamieszkałe w Anglii
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– zaradność, punktualność
– dobra ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– podpisanie umowy na angielskich warunkach
– w tygodniu wypracowanie minimum 40 godzin
– wolne weekendy
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16
– przyjazne środowisko

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy wysłać sms na numer: 07714247283 w treści proszę wpisać IMP oraz imię i miejsce zamieszkania.

Źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+na+produkcji+w+cukiernii+Londyn+Zach.+feltham+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=978265

ID ogłoszenia: 4165648fd40dc930