£13,95 GBP brutto/h plus dodatki i zakwaterowanie

Praca w Anglii na budowie dla murarza od zaraz z zakwaterowaniem Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2014 02:45

Firma budowlana pilnie zatrudni pracownika w charakterze murarza do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w Oxfordzie przy murowaniu i renowacji starych budynków.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Oxford

Zarobki: 13,95 GBP brutto/h plus dieta za każdy dzień przepracowany w wysokości 15,34 euro netto

Obowiązki:
pracownik będzie miał za zadanie budować nowe domy oraz dokonywać renowacji starych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na stanowisku murarza
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • konieczny jest własny samochód
  • niezbędna jest znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę u angielskiego pracodawcy
  • angielskie warunki zatrudnienia
  • zapewnione zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na podany poniżej adres:

  • adresbiuro@polwork.pl

w tytule należy dopisać: Murarz

ID ogłoszenia: 59053eba1c43e4ec