£10,00 na godz.

Przy sprzątaniu domów prywatnych dam pracę w Anglii od zaraz Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 października 2019 01:48

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu domów prywatnych oraz biur i innych obiektów. Zatrudnienie dla sprzątaczek w Londynie z bardzo atrakcyjnymi warunkami współpracy.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie domów prywatnych, czasami biur oraz innych obiektów;
  • praca dla kobiet.

Wymagania:

  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność poruszania się po Londynie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie od zaraz.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • wiele prac regularnych, czyli powtarzających się, a także na stałe i na dłuższy okres czasu;
  • oferta full time, part time;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę przy sprzątaniu w Londynie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 7597114087.

Można także wysłać email na adres: ewwiel17@wp.pl

Źródło: www.praca4u.net/sprzatanie-londyn-id1189738.html

ID ogłoszenia: 9375d8a6ef9bfa3d