£do uzgodnienia

Zbiory truskawek od zaraz dam sezonową pracę w Anglii Wisbech 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wisbech
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na cały sezon
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 czerwca 2017 03:05

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie na wakacje 2017 z plantacji w Wisbech dla osób bez znajomości języka angielskiego. Na życzenie pracodawca zapewnia zamieszkanie w karawanach mieszkalnych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Wisbech i King’s Lynn, Anglia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Pensja: obowiązuje stała stawka gwarantowana w wysokości 7,50-9 GBP na godzinę oraz istnieje możliwość zarabiania na akord

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór owoców miękkich na polu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja, wytrzymałość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę sezonową przy zbiorze truskawek
  • w przypadku dalekiej odległości zamieszkania pracodawca może zorganizować zakwaterowanie w karawanach mieszkalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 07887 495 401

Aplikować można również poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 759594cf189d21cb