£od 6,31 do 11,82 GBP/h

Aktualna oferta pracy w Anglii na magazynie bez doświadczenia Basildon

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Basildon
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 04:02

Zatrudnimy Polaków jako pracowników fizycznych na magazynie w Basildon. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii dla osób bez doświadczenia. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce: Basildon, możliwe inne lokalizacje

Zarobki: od 6,31 do 11,82 GBP/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie prace fizyczne na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie, przepakowanie, zbieranie zamówień, komisjonowanie.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek samochodów a także kontrola dostaw.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • sumienność, rzetelność, punktualność
  • profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • znajomość zasad BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • zdolność do pracy w grupie
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie tymczasowe
  • uczciwe warunki pracy i płacy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na podany poniżej adres:

  • [oferta nieaktualna]

źródło: http://anglia-praca24.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-magazynowy_i4769

ID ogłoszenia: 96953fd20f412c3d