£do uzgodnienia

Anglia praca od zaraz na produkcji żywności bez znajomości języka Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:28

Propozycja zatrudnienia w firmie z Chichester dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Praca w Anglii od zaraz na produkcji świeżej żywności dla supermarketów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Chichester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie produkującej sałatki, przetwory oraz świeżą żywność
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie owoców i warzyw na taśmie oraz załadunek przetworów do maszyn
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się oznaczaniem gotowych towarów oraz umieszczaniem ich na paletach

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • pracowitość i rzetelność
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u angielskiego pracodawcy
  • darmowy udział w procesie rekrutacji
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • perspektywę awansu oraz rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

Źródło: https://www.gap-personnel.pl/oferta/pracownik-producji-zywnosci-salatki-production-operative/

ID ogłoszenia: 9395a6e23c6d5a75

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz na produkcji żywności bez znajomości języka Chichester”

  1. Magdalena na 5 lutego 2018 @ 13:07

    witam jestem zainteresowana wraz z siostrą pracą od zaraz a to mój numer tel 0048 693068351