£7,50 brutto

Anglia praca od zaraz przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2015 02:28

Fabryka mrożonek w Londynie poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Anglii przy pakowaniu dań gotowych bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie płatne na miejscu.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn
Liczba miejsc: 4
Zarobki: 7,50 GBP brutto/godz
Start: od zaraz

Zadania:
Prosta manualna praca przy taśmie produkcyjnej w środowisku o obniżonej temperaturze polegająca na układaniu gotowych wyrobów w opakowaniach kartonowych, paletowaniu i przygotowaniu towaru do magazynowania.

Wymagania:
– gotowość praktycznie od zaraz
– mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej lub chłodni
– umiejętność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
– mile widziane aktualne badania do celów sanitarnych
– pracowitość, rzetelność, pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w UK na podstawie umowy z agencją pracy
– możliwość otrzymania stałej posady na lepszych warunkach po okresie próbnym
– zarobki wypłacane w systemie tygodniowym na angielskie konto pracownika
– możliwość zorganizowania taniego zakwaterowania na miejscu
– w razie konieczności możliwość otrzymania wsparcia ze strony koordynatora projektu

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: england-uk@workmail.com

W tytule maila proszę wpisać “pakowanie mrożonek Londyn”

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 1965619741f2b9f5

5 komentarzy na “Anglia praca od zaraz przy pakowaniu mrożonek bez znajomości języka Londyn”

  1. Witam proszę o pozostawienie jakiegoś kontaktu jesteśmy zainteresowani panstwa oferta od zaraz

  2. Witam.
    Jestem zainteresowana oferta.
    Proszę o kontakt tel.533702858

  3. Monika i Dawid na 13 października 2015 @ 23:19

    Wita Jestesmy zainteresowani oferta. Prosimy o kontakt : 2765653

  4. Urszula Kazmierczak Petrowa na 15 października 2015 @ 21:08

    Witam.
    Nazywam sie Urszula Petrowa i poszukuje pracy. Mieszkam w Londynie
    Od miesiaca. Mam pozytywne nastawienie do pracy zespolowej.Jestem zainteresowana oferta.
    Prosze o kontakt tel.07550765371

  5. Witam jestem zainteresowana oferta wraz z moim chlopakiem. Prosze o kontakt pod numerem 17 2765653 lub na e-mail: monix741@interia.pl