£tygodniowe

Anglia praca – pracownik restauracji typu fast food od zaraz West Sussex

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: West Sussex
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 maja 2016 00:35

Restauracja szybkiej obsługi typu Fast Food z West Sussex poszukuje od zaraz pracowników zdecydowanych do podjęcia pracy w Anglii w branży gastronomicznej przy obsłudze klientów.

Obowiązki:
• Przygotowywanie posiłków typu fast food
• Obsługa kasy sklepowej
• Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie jako Kelner/Kelnerka
• Mile widziane doświadczenie w restauracjach typu fast food (KFC lub McDonald)
• Komunikatywność, otwartość, kultura osobista
• Zaangażowanie w pracę
• Chęć wyjazdu za granicę od zaraz do końca października

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenie przygotowujące do pracy
• Zapewniamy zakwaterowanie
• Praca w oparciu o umowę z ubezpieczeniem
• Praca w młodym, zgranym zespole

ID ogłoszenia: 510574577585b568

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Paula9
  • Zarejestrowany od: 25 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez Paula9

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Paula9 »