£do uzgodnienia

Bez znajomości języka Anglia praca na budowie od zaraz malarz-szpachlarz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2020 00:42

Z zakwaterowaniem na miejscu propozycja pracy w Anglii na budowie od zaraz. Zatrudnienie dla malarzy-szpachlarzy bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: malarz/szpachlarz na budowie.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się szpachlowaniem ścian (płyt kartonowo-gipsowych), a także malowaniem ścian farbami wodnymi;
  • do zadań będzie należało także tapetowanie ścian (również tapetami z włókna szklanego) oraz szpachlowanie elewacji, a także wykonywanie wierzchniej warstwy tynku;
  • pracownik będzie również układał panele podłogowe, regulował i ustawiał okna oraz drzwi zewnętrzne.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz pneumatykami, które znajdują się na wyposażeniu brygad wykończeniowych;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie wykształcenie zawodowe;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zorganizowany transport na budowę na terenie Anglii;
  • zakwaterowanie;
  • pracę przez cały rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/malarz-szpachlarz-wielka-brytania,oferta,7796890?s=171b18a1

ID ogłoszenia: 7255fd0f6424a558